198 Views

Architektura w naszych miastach

nieruchomosci (38)Nasze miasta przeżywają największe od lat zmiany w architekturze oraz gospodarce przestrzennej. Zaczęliśmy doceniać perspektywy widokowe i charakter miejsc zabytkowych, które należy chronić przed inwazyjną zabudową. Współczesna polska architektura ma szansę się dynamicznie rozwijać, ponieważ cały czas znajdujemy się w okresie wielu wykonywanych oraz planowanych, przyszłych inwestycji.
Dzięki rozwojowi branży budowlanej, architekci mają pełne ręce roboty. Mogą więc tworzyć szereg oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań w nowoczesnych budynkach. Tym samym, realizując takie projekty, możemy być świadkami na bieżąco zmieniającego się otoczenia w miastach. Trzeba powiedzieć, że są to zmiany na lepsze i po latach stagnacji w czasach komunizmu i w latach dziewięćdziesiątych, nasza wspólna przestrzeń publiczna zyskuje nowe – nowoczesne i stylowe oblicze. Najlepszym tego przykładem jest rozwój stolicy, gdzie w ostatnich latach, jak grzyby po deszczu w wielu miejscach, wyrastają nowe wysokościowce.

Ciekawe wpisy o budownictwie i architekturze:

About the author:
Has 117 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: Wiedzopedia, redox extreme efekty, markizy Kęty, certyfikat flange fitter, zerwany triceps, pantomograf Gliwice, kaplica Santori, elwix torba, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Usuwanie owłosienia żary, GAP Fakturowy BMW

Back to Top