135 Views

Kompleksowa budowa domów Trójmiasto

Firmy zajmujące się budową domów często do swoich ofert wprowadzają nie tylko budynki oddawane w stanie surowym czy deweloperskim, ale i tzw. wersje pod klucz. Jak przebiegają etapy budowy domu w tej wersji? I czy warto wybrać taką właśnie ofertę?

Dom pod klucz to kompleksowo wykończony budynek. Podczas, gdy inwestycje w stanie surowym są oddawane po zbudowania fundamentów, ścian i dachów, wersja pod klucz daje możliwość wprowadzenia się do oddanego budynku. Kompleksowa budowa domów Trójmiasto w wersji pod klucz obejmuje zwykle pomoc w wyszukaniu działki, uzyskaniu pozwoleń budowlanych, w doborze idealnego projektu architektonicznego oraz jego adaptacji do potrzeb konkretnej działki. Kolejnym krokiem jest pomoc w doborze idealnych materiałów budowlanych, rozplanowanie i wykonanie prac. Przedsiębiorstwo dba o przyłącza wodno-kanalizacyjne, gazowe, energetyczne. Po wybudowaniu i ociepleniu ścian oraz dachu, następują prace związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej. Ostatnim etapem są wykończenia budynku – montaż podłóg, malowanie ścian, układanie płytek.

About the author:
Has 117 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: trioxygen 5, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Stojaki na ulotki - Brooklyn, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Fotoodmładzanie żary, markizy Kęty, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Usuwanie owłosienia żary, kawitacja kielce, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, elwix torba

Back to Top