179 Views

Plac budowy

Na płocie otaczającym plac budowy jednej z nowych nieruchomości Gdyni wystawiono niedawno zdjęcia autorstwa Katarzyny Figury. Nie miałem wcześniej pojęcia, że słynna polska aktorka hobbystycznie para się fotografią i że jej zdjęcia są naprawdę znakomite. Te wystawione przy ulicy Świętojańskiej przedstawiają głównie morze i to jak wygląda w różnych okolicznościach pogodowych. Aktorce naprawdę udało się uchwycić subtelne piękno Bałtyku, okazało się też, że za interesujące uważa dokładnie te same obiekty co ja, jak opuszczona torpedownia na Babich Dołach czy widok z klifu w Redłowie.

Sceptycy mogą twierdzić, że żeby zrobić dobre zdjęcie wystarczy dobry aparat fotograficzny. Uważam, że to bzdura. Żeby zrobić dobre zdjęcie trzeba mieć przede wszystkim bystre oko, refleks i umieć przyglądać się światu zza obiektywu. Nie zaszkodzi również wiedza na temat rozchodzenia się światła, kadrowania, ustawiania ostrości i komputerowej obróbki. Fotografie pani Kasi świadczą o naprawdę niemałych umiejętnościach.

Ciekawe wpisy o budownictwie i architekturze:

About the author:
Has 117 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: pantomograf Gliwice, certyfikat flange fitter, Minikoparka Gorlice, internorm okno kf410, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, drążenie foremników, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Wiedzopedia, Stojaki na ulotki - Brooklyn, markizy Kęty, Vademecum elektryka SEP

Back to Top