205 Views

Uszkodzone nieruchomości

Jedną z niewielu gier komputerowych, które zdarzyło mi się w młodości przejść od początku do końca, był Fallout 2. Zawsze lubiłem gry, w których można było rozwijać postać, bardzo pasowały mi też post apokaliptyczne realia – zburzone miasta, uszkodzone nieruchomości zamieszkałe przez niedobitki ludzkości i mutantów, w których to nieruchomościach na moją postać czyhały najrozmaitsze niebezpieczeństwa – od ogromnych, zmutowanych szczurów, przez gigantyczne mrówki po wyjątkowo dobrze uzbrojonych bandytów, którzy swoje zdolności walki poprawiali za pomocą narkotyków.

Jednak tym, co w Fallout 2 podobało mi się najbardziej było poczucie humoru. Autorzy gry z niesamowitym wdziękiem przemycali w poszczególnych dialogach przezabawne nawiązania do motywów kultury masowej i klasycznej literatury. Dzięki możliwości odkrywania tych nawiązań gra wciągnęła mnie na tyle, że nie usuwałem jej z komputera przez trzy lata. Do tej pory zdarza mi się słuchać ścieżki dźwiękowej z tej gry – stanowi znakomite tło do czytania książek.

Ciekawe wpisy o budownictwie i architekturze:

About the author:
Has 117 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: Usuwanie owłosienia żary, etykiety inspekcyjne na zamówienie, kinesiotaping bielsko biała, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, geodeta głogów cennik, przeszczep łąkotki warszawa, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, elwix torba, wałki pa66, Wiedzopedia, endoskop laryngologiczny sinutronic

Back to Top